Inwestycyje nieruchomości dają pewność przyszłego zysku

6 maja 2013

Dylemat inwestować czy oszczędzać maja tylko ci którzy maja pieniądze ci których ich nie mają nie maja takich problemów.

W każdym razie nie brakuje chętnych tak na inwestowanie jak i na oszczędzanie więc oba rynku póki co nieźle funkcjonują. Spece od finansów jednak odradzają inwestowanie kiedy brakuje koniunktury. I chyba rzeczywiście lepiej aby w tych trudnych dla rynków inwestycyjnych czasach lepiej chyba dać sobie z tym spokój. Tym bardziej jeżeli nie ma się doświadczenia jeżeli nie ma się wiedzy i jeżeli nie ma się zielonego pojęcia o tym jakie inwestycyjne najlepiej wychodzą. Jednakże jak by na to nie opatrzeń to nie mając wiedzy o tym rynku można stracić swoje oszczędności.

Ktoś kiedyś powiedział że inwestując na rynku funduszy inwestycyjnych nie trzeba mieć wiedzy bowiem wystarczy że wiedzę maja towarzystwa funduszy inwestycyjnych. Nic bardziej błędnego, bowiem to my płacimy to nasze są pieniądze a jeżeli TFI je stracą to nie biorą na siebie żadnej odpowiedzialności. Dlatego jeżeli to nasze jest ryzyko i nasze4 pieniądze dobrze jeżeli będziemy mieć wpływ na inwestowanie i dlatego tak potrzebna jest wiedza o tym czy innym rynku czy też funduszu na który mamy zamiar postawić. Od dawna musi się że najbezpieczniejsze są inwestycje nieruchomości. W chwili obecnej najlepsze inwestycje nieruchomości są w ziemię, warto inwestować w grunty ponieważ teraz ziemia jest w cenie. – To prawda inwestycje nieruchomości dają gwarancje na przyszłe zyski oczywiście trzeba na nie poczekać ale na pewno nie stracimy na nieruchomościach. I trzeba też wiedzieć że nie tylko grunty rolne cieszą się dużym zainteresowaniem inwestorów ale również lokale handlowe, hale, mieszkania.

Może być wiele opcji i jeżeli chcemy a nie wiemy jak wybrać inwestycje nieruchomości najlepiej jak porozmawiamy albo z doradcami finansowymi albo agentami nieruchomości – powiedział jeden z inwestorów.